21 stycznia 2012

Konkurs 3 - plusy i minusy Stardoll

Tym razem waszym zadaniem jest opisanie gry Stardoll. Musicie podać jej plusy i minusy. Formę w jakiej to napiszecie wybieracie sami. Czekam na ciekawe prace do jutra do godziny 16.00. Opisy podajcie w komentarzu wraz ze swoim nick'iem

Nagroda dla miejsca 1

10 komentarzy:

 1. Plusy:

  Plusem jest to,że stardoll umila czas,można porozmawiać ze znajomymi oraz mieć swietną zabawę z kupowania i sprzedawania różnych rzeczy.

  Minusy:

  Największym minusem jest to,że superstar kosztuję realne pieniądze a przecież to tylko piksele.Inni może także by chceli spróbować jak to jest sprzedawać i kupować super rzeczy (limitowanie) Stardoll także wciąga ;/

  Laurus01

  OdpowiedzUsuń
 2. Stardoll

  PLUSY:
  - Poznawanie nowych osób
  - Rozrywka - gry, ubieranki itp.
  - Konkursy
  - Nagrody
  - Kluby
  - Starblogi

  MINUSY:
  - By mieć więcej opcji trzeba zapłacić ponad 10 zł
  - Często kradzieże kont
  - Spamy
  - Uzależnienia od gry
  - Oszuści
  (Wiem, że to nie od stardolla zależy czy komuś ukradnie ktoś konto lub oszuka się itp. ale jak się zgłosi tą osobę, to i tak nie usuną jej konta, bo musi być dużo zgłoszeń na tą osobę)

  MichowskaEmilia

  OdpowiedzUsuń
 3. Plusy :
  dobra zabawa,świat wirtualnej mody,można poznać nowych przyjaciół,porozmawiać ze sobą.
  Minusy :
  admini nie odpisują na większość naszych listów,często zdarzają się błędy,nie wszystko jest za darmo (admini nie myślą o osobach,które nie mają zbyt dużo pieniędzy),strona uzależnia,jest na niej dużo spamu i hakerów,administratorzy naciągają nas na kasę robiąc oferty,nowe "wynalazki" itp,raczej mało rzeczy ich interesuje.
  -Julusiunia

  OdpowiedzUsuń
 4. Plusy Stardoll
  - Na Stardoll można bawić i grać na wiele ciekawych sposobów. Można ubierać lalki w super ciuchy i robić makijaże. Można także zapisać się do klubów o interesującej nas temetyce i się udzielać. Atrakcją Stardoll są również gry, można znaleźć i tam dość sporo i jeżeli dostaniemy dużo punktów, dostać puchar. Interesujące są również artykuły zamieszczane w Starblogu doyczą one ciekawych informacji ze świata Stardoll i realnego. Plusem STardoll są rónież czaty, na których możemy pisać ze znajomymi. Mnie Stardoll ujął STarbazarem, na którym możemy sprzedawać i kupować ciuchy po zaniżonych lub droższych cenach :)

  Minusy Stardoll
  - Przedewszystkim wielkim minusem Stardoll jest to, że aby skorzystać z większych atrakcji trzeba zakupić pakiet Superstar za 11.08 zł (lub więcej). Ostatni zdenerwowało mnie to, że kolor skóry stopniowany(już jest dla wszystkich), kształt twarzy, oczy, usta są dla ss. Czasami dziewczyny i chłopaki bez pakietu nie mąją w ogóle życia na Stardoll. Ciuchy te lepsze dla ss, te gorsze dla nss tak samo w SuiteShop. Częste błędy (często na naszą korzyść, w tym przypadku są fajne xD) w sklepach, ostatni nawet było, że w Killah doszłą nowa kolekcja i kosztowało (wszystko) 123 sd, obecnie ceny są o wiele, wiele niższe 12, 14, 20 sd. Oraz bezkarność osób, które kradną konta, wyłudzają hasło itd.


  werko40

  OdpowiedzUsuń
 5. Minusy:
  Stardoll jest jak narkotyk.Uzależnia.Wciąga Cię w swój świat jak odkurzacz.Jak już wejdziesz to nie możesz wyjść.
  Żeby mieć tylko mały diamencik lub gwiazdkę,trzeba wydać kupę kasy.
  Wiele osób nie przyjmuje do wiadomości i jest wściekła jak dam jej 2/5.To mnie tak wkurza.Oni po prostu nie rozumieją, że każdy ma swój styl i swoje zdanie.
  Jest wiele zła w tej grze.Kradzieże kont,wyłudzanie hasła,straszenie,szantaże...Wolę nie wnikać w kłótnie.
  Gdy jest się sławnym,dużo osób Cię krytykuje i ośmiesza.To mnie denerwuje i smuci.
  Moja koleżanka popłakała się i rzuciła tą grę bo wiele osób krytykowało jej doll.Przez tą grę można się załamać psychicznie.(ale nie tak całkiem)
  Admini nie zważają na dzieci, które nie są bogate i nie śpią na kasie.Oni mogą sobie popatrzeć jak inni mają jeden mały u głupi znaczek u loginu.
  Plusy:
  Tu możesz przedstawić samego siebie, jakim jesteś.To w jaki sposób ubierasz swoją doll, pokazuje jaki jesteś na prawdę.
  Można się dobrze bawić.
  Można poznać wiele przyjaciół.
  Możesz kombinować i tworzyć nowe stylizacje.
  Można zrobić snów apartament.

  Polcia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Plusy:
  Mnie stardoll oczarował możliwością tworzenia projektów i scenerii.Czyli rozwijanie kreatywności. Fajne jest też to, że możesz gadać z osobami z poza naszego kraju np.(Anglii).
  Minusy:
  Kopalnia złota ot co. Szkoda, że nie dla nas. Drogie ciuchy, ss oraz brutalne oderwanie nas od stanu psychiki: dziecko do stanu:zło czyha na każdym kroku. Tyle rozczarowań i smutków, ale to przecież tylko gra, co nie? :/

  zakrecona28

  OdpowiedzUsuń
 7. Kurcze fajna nagroda :)
  Zgłaszam się, ale pracę jak zwykle oddam później
  oksia11

  OdpowiedzUsuń
 8. PLUSY:

  Na stardoll, można miło spędzić czas, jest wiele ciekawych opcji takich jak nowe studio do stylizacje zwanym powszechnie karierą :) Można robić ciekawe stylizacje, projektować ubrania, meble i biżuterię. Największą oryginalnością stardollmaniaczki wykazują się właśnie projektując biżuterię. Projektują fryzurki, zamknięte oczka, twarze :) Ja sama kocham projektować fryzury :)

  MINUSY:

  Najważniejszym minusem jest drogie doładowanie dla SuperStar. Nie wszystkich stać na takie ceny.
  Drugi minus to to, że aby zostać Royalyty ( nie wiem jak to się pisze) trzeba być przynajmniej przez rok ss. Na stardoll, są ograniczenia typu podział na ciuchy dla ss i nss :) To tylko kilka minusów które są na stardoll, ale nie chciałam się rozpisywać :)

  artaM

  OdpowiedzUsuń
 9. PLUSY:
  W grze można zapoznać się z wieloma osobami z całego świata. Można zdobywać różne nagrody. Wielkim plusem jest możliwość tworzenia własnych, niepowtarzalnych ubrań. mebli, teraz nawet biżuterii oraz tworzenie własnego apartamentu i doll.
  MINUSY:
  Wielka konkurencja, podział na klasy (jednak to pierwsze jest dużo gorsze). Również minusem jest rywalizacja związana z ubraniami i rzeczami unikatowymi. Niestety trzeba również uwzględnić tutaj rozrost dzieci Neo (tutaj miałam na myśli ludzi, którzy są rodzicami, dziećmi itp.)
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 10. Plusy:
  -Poznawanie przyjaciół,
  -miłe spędzanie czasu,
  -gry na nudę,
  -fajne ciuszki.

  Minusy:
  -Superstar za 10zł,
  -Royalty - za rok SS,
  -oszuści ubrań,
  -głupie lalki np. dziadek itp.

  kiti10Cool

  OdpowiedzUsuń