18 września 2012

Bardzo zła wiadomość

Wczoraj nie miałam kiedy napisać ,bo nie miałam czasu ale jest taka sprawa,że cały laptop mi się zresetował i nie mam ani projektu tego albumu, ani moich stylizacji które kolekcjonowałam od samego początku mojego istnienia na stardoll. Nic kompletnie nic. A możecie podziękować pewnej dziewczynie ,która shackowała mi e-maila ,jedno konto na stardoll (które wychowywałam od samego początku) i gg,bo się wkurzyła za to że poprosiłam ją by napisała jakiś post bo ją wyrzucę.
A więc piszę do was z tzw. komputera stacjonarnego i mam pytanie takie czy chcecie w tym miesiącu taki króciutki artykuł z tymi 5 rzeczami czy wolicie na następny miesiąc ,żebym zrobiła ten artykuł ?

5 komentarzy:

 1. O mamo ;/ Współczuję . Ja nie chciałabym tak mieć bo na kompie mam bardzo ważne rzeczy przechowywane, min. opowiadania i zdjęcia ;/
  Mi jest to obojętne :) Jak tobie pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda. :(( Mi też kiedyś się wszystko usunęło.
  Mi to obojętne - zrób tak żeby topie pasowało. :)
  Wenia99

  OdpowiedzUsuń
 3. Również tak miałam, ale na szczęście nie było tam wielce potrzebnych rzeczy c: Mi również obojętnie, jednak wolałabym teraz, bo nie mogę się doczekać c:
  sarastar666

  OdpowiedzUsuń
 4. Ehhhh..... Szkoda współczuję... Idiotka jakaś ci hackowała -.- . Ale mi to obojętnie... Może zrób na następny miesiąc, ponieważ będzie lepiej :) Będziesz miała więcej czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kondolencje :(.
  Zrób na następny miesiąc- zresztą jak wolisz :).
  Amundziak

  OdpowiedzUsuń