9 września 2012

Info

Chcę Was bardzo przeprosić, że moje posty pojawiają się tak rzadko. Nie sądziłam, że do tego dojdzie ale coś mi się wydaje, że Stardoll mi się nudzi. Jakoś nie chce mi się już z taką zachłannością pisać postów, czy wchodzić na konto. Robię to z przyzwyczajenia. Teraz dużo bardziej wole siedzieć na stronach moich ulubionych klubów piłkarskich i oglądać mecze w internecie. Pierwszy tydzień w szkole myślałam, że będzie sielanką, a tutaj całkiem coś innego :/ Na domiar wszystkiego złego mam jeszcze bierzmowanie mieć i muszę chodzić często i gęsto do kościoła...
Na pewno będę dodawała posty ze stylizacjami, w których używać będę HB. Oczywiście mam nadzieję, że znajdę czas również na posty z nowościami :)
Myślę, że mnie zrozumiecie i nie będziecie mieli mi za złe, że nie piszę codziennie postów,
Kinga ;)

7 komentarzy:

 1. Zawsze możesz pisać o świecie realnym i tym co cię interesuje :D i oczywiście nie musisz przepraszać, że nie piszesz codziennie :) To chyba każda z nas rozumie - nawet ja nie mam czasu, by ciągle pisać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Spoko, ja rozumiem i nie mam Ci tego za złe. Fajnie że będą przynajmniej stylizacje z HB- bardzo je lubię :).
  Amundziak

  OdpowiedzUsuń
 3. Również w tym roku mam bierzmowanie, ale na szczęście nie muszę nic 'zaliczać' czy też przybijać pieczątki w specjalnych książek za spowiedź itp. (jak niektórzy moi znajomi). Nadal nie wiem jak wziąć sobie na trzecie imię ;/ Również się cieszę, że będę stylizacja z HB ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiemy :P Też nie miałabym czausu pisać, na moim blogu pojawiają się posty co 4 dni, mniej więcej :> Czekam na HB :D
  sarastar666

  OdpowiedzUsuń
 5. Spoko, ja też czasami mam takie urwanie głowy, że nawet na kompa nie mam czasu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tak samo mam stardoll mi się nudzi :/Ja to już siedzę na fb

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też nie mam czasu na komputer .. rozumiem. :)
  Wenia99

  OdpowiedzUsuń