17 września 2012

MSW'12 - półfinał.

Jak już zapewne wiecie wybrane zostały już reprezentantki Polski. Dlaczego piszę ten post? Otóż dlatego iż jestem załamana kandydatkami. Chciałabym poznać również waszą opinię na ich temat.

Jedyną osobą, która jest według mnie warta tytułu półfinalistki jest Lika_90. Reszta półfinalistek to słodziutkie, klejące się od błyszczyku i odstraszające rzęsami z Sunny Bunny laleczki. Nie zalicza się do tego grona AmfijaSmiley, która może nie jest jakaś wybitna, ale też nie przeraża. Tak samo MikaKatia.
Najgorsze według mnie osoby? SabinaVoight (dziwny przypadek. Nie ma przy swoim nick'u Polskiej flagi. Jak dla mnie oszustwo), more_than_this2, Ezorro, anecia07 (jak ona w ogóle się tam znalazła?!), Sisi1358, maxis588, prada55, Katherina., lenalena20, PrincessAnisia (tak jak w przypadku aneci), Kesha.34.
Czyli jak widzicie, dla mnie KOMPLETNA porażka. "Aż zaczęłam się wstydzić, że jestem polką."
Teraz pozostaje jeszcze jedno pytanie... Dlaczego do jasnej ... dlaczego one się tam znalazły?!
Otóż te jakże cudowne, piękne, lepiące się od błyszczyku i zjarane na solarium laleczki są półfinalistkami gdyż ich rodzice są bogaci i dziewczynki doładowywują sobie dziennie po x SD i wysyłają po 500 transmitek dziennie .
Idealnym przykładem jest moja beloved Izunia (KLIK) (no offence sweetheart), właśnie tak je sobie wyobrażam (oprócz Lika_90, AmfijaSmiley, MikaKatia).

Lavendka

12 komentarzy:

 1. Ja się z tym zgadzam ,a poza tym przeleciałam w tym wszystkie kraje i Polska najgorsza -.- A po 2 ja mam flagę Filipin i co?! Żadna z Filipin się nie dostała tylko dlatego ,że to mały kraj ( admini napisali mi na privie ) Porażka , porażka i jeszcze raz porażka O.o

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ale w ogóle, to MSW jest śmieszne.Połowa ludu na stardoll głosuje na takiego plastika, bo ktoś go o to poprosił (mianowicie plastik).Jak dla mnie tylko Lika zasługuje na miani reprezentantki Polski.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja głosuję na Likę :) głosowałam na nią od początku msw, więc dalej mam swoją faworytkę w półfinale - co do reszty, hmm - całkowicie zgadzam się z twoim podsumowaniem :( a później nie dziwota że wygrywa Turcja :| Dziwi mnie fakt, że nie ma w gronie półfinalistek anndoll czy gabisi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zła :[ Chciałam BadGerl.. ale będę musiała zagłsować na Likę_90, jest jedyną osobą godną uwagi...

  sarastar666

  OdpowiedzUsuń
 5. a tak sobie jeszcze raz przeglądałam i more_than_this2 .... nie wiem jak można na to zagłosować :O

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak dla mnie przesadziłaś trochę z określeniem ,,aż zaczęłam się wstydzic, że jestem Polką".

  OdpowiedzUsuń
 7. @Misia031

  Nie traktuj tego dosłownie. Powinnam była napisać to w cudzysłowie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pisałam na blogu właśnie o tym że takie słodziutkie dziewczynki z 20 lvl mają być semi finalist poland,a takie co mają od 50 lvl - 90 lvl jak niektóre użytkowniczki mają tak za przeproszeniem gówno. Nie tyczy się to MikaKatia i Lika_90 które znam i doceniam. No bo np. Taka MikaKatia - luksusowe apartamenty,statuetki covergirl , cenne ciuchy i wgl wgl.
  A tu pisze dziewczynka z 20 lvl na transmitkach 'Głosuj na mnie ,Głosuj na mnie' i ludzie się tak postarali ,że oddali głos dla jaj. I ja się pytam czy powinna wygrać ta która włożyła w konto miliony czy taka która gra od miesiąca. Bardzo mnie to wkurzyło bo zamiast Ninka_doll , Marcelq , I_am_collector czy gabisia09 nie przedostało się ,a mają wszystko to co inni marzą.

  OdpowiedzUsuń
 9. Będę głosowała na Likę :).
  Amundziak

  OdpowiedzUsuń
 10. Kandydatki zbytni mi się nie spodobały. Myślę ,że w znalazły by się ładniejsze kandydatki jeśli chodzi o polskie użytkowniczki. W MSW chodzi nie o ładną doll , apartament itd. tylko o to kto jest popularniejszy. ( nie chodzi o wszystkich) Na Stardoll jest bardzo dużo nie docenianych lalek. To moje zdanie. : )
  Wenia99.

  OdpowiedzUsuń
 11. @Lavendka

  No tak, przyjęłam to dosłownie, ale już ok ;)

  OdpowiedzUsuń