6 września 2012

O wszystkim i o niczym

- czyli post informacyjno-dyskusyjny :)

Szczerze, to inaczej wyobrażałam sobie początek roku szkolnego - zawsze był to okres, kiedy miałam dużo czasu wolnego. Mimo, że nie mam na razie zadań, a nauki też praktycznie bardzo mało, to gdy wracam do domu, jestem tak wykończona, że jedyne na co mam ochotę, to sen. Postaram się weekendami pracować na blogu, byście miały co czytać :) Na razie w planach (w mojej głowie) mam sporo recenzji - czekam tylko na trochę motywacji, by przelać to na bloga :)

Chciałam również przypomnieć wam o Castingu na redaktorkę - otrzymałam na razie tylko 3 zgłoszenia, a więc trochę za mało, by mieć wybór i rozstrzygnąć casting :) Jeśli ktoś chciał się zgłosić, a nie zrobił tego z powodu 'bo nie mam szans' albo 'tyle razy się zgłaszałam i nic' to radzę spróbować - może tym razem szczęście się do was uśmiechnie :) Poza tym praca na blogu do ciężkich nie należy - nie wymagam od was pisania codziennie po kilka postów :)

Niedługo na blogu pojawi się loteria sponsorowana, a więc będziecie mogły się trochę wzbogacić. Planuję również zorganizować konkurs z realnymi nagrodami - macie jakąś szczególnie wymarzoną rzecz, którą chciałybyście dostać? :) No i zapomniałam dodać, że w grudniu pojawi się loteria z SS :) A ja niestety już niedługo odchodzę ze Stardoll - będę jedynie na początku miesiąca, ponieważ nagrody za komentowanie i konkursy nadal będą rozdawane :)

I kończąc posta - daję wam możliwość zadania mi pytań. Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć lub macie jakiś problem (na Stardoll) możecie zapytać - postaram się odpowiedzieć i wam pomóc :)

4 komentarze:

 1. odchodzisz? :( większość ludzi, których dobrze znałam odchodzi :(
  Metalka777

  OdpowiedzUsuń
 2. D: nie możesz :< jestem smutna T^T loteria nie poprawiła mi humoru, może przejdzie ^^ na casting raczej się nie zgłoszę, nie mogłabym na pewno pisać w poniedziałki, wtorki i piątki, no chyba że to nie problem ^^ czekam na recenzje :)
  sarastar666

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja się już zgłosiłam na casting - i mam nadzieję, że tym razem mi się poszczęści.Codziennie wracam do domu koło 16-17 a czasami wcześniej i mogłabym pisać po ok.2 posty :D:D
  Ja na tą loterię z ss już się nie mogę doczekać - bo już od roku nie było :|

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja na casting już dosyć dawno się zgłosiłam :). I przy okazji życzę powodzenia innym :]. Z niecierpliwością czekam na recenzje i konkurs ss :D.
  Amundziak

  OdpowiedzUsuń