24 listopada 2012

Idea.

Hej, co powiecie na taki dział na blogu - "Aukcje - kupuj i sprzedawaj!"? Pomyślałam, że to dobry pomysł, żeby się pozbyć niepotrzebnych ciuszków, a nabyć sobie trochę potrzebniejszych stardollarów lub starmonet. Co tydzień, np. w niedzielę dodawałabym post z licytacjami, które przez cały tydzień byście wysyłali na mój e-mail mileya2012@gmail.com. To co sądzicie o licytacjach? :)

P.S. Niedługo dodam także post zgłoszeniowy do nowego konkursu - 'Stardollove5 miss 2012'.

9 komentarzy:

 1. Myślę że to dobry pomysł ^ ^ Co prawda ja nie będę mogła brać udziału, jako że jestem NSS i nie mogę nic sprzedawać (chyba że coś się zmieniło pod moją nieobecność?) ale na pewno ktoś inny będzie chciał się pozbyć różnych rzeczy ^ ^ Może mogłabyś zrobić drugą licytacje, ale dla mebli i innych takich "nieciuszkowych" rzeczy? ^ ^ (Taka moja mini idea, nie musisz jej brać pod uwagę ^ ^)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co do licytacji to nie jestem przekonana, z dwoma sd na koncie nic nie kupię i bez ss nic nie sprzedam. Na miss się na pewno zgłoszę :3
  sarastar666

  OdpowiedzUsuń
 3. IwaOliwa - Nom, ale niestety problem, że nie każdy ma kasę i SS, a to jest nie że potrzebne, ale lepiej... To może nie xd

  Kiwi - no racja :P

  OdpowiedzUsuń
 4. oliwia dąb - punkty blogowe. Pros także, żebyś nie nadużywała Caps locka i znaków interpunkcji.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi dziś kończy się ss i na pewno nie będę już w tym roku ss a najpóźniej to dopiero chyba w wakacje....Więc jak dla mnie nie będzie to użyteczne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Większość nie jest SS, a takie aukcje, to w sumie darmowa reklama, choć można znaleźć czasami ciekawe rzeczy :D jednak nie uważam tego za dobry pomysł, bo zapewne będą się zgłaszać osoby, które 'są' na blogu tylko gdy są konkursy, albo można mieć coś za free ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lena - rozumiem. No nic, pomyślę nad czymś lepszym, żeby wprowadzić na bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. nie jestem ss to trudno mi będzie coś kupić i sprzedać to w ogóle

  OdpowiedzUsuń