10 listopada 2012

Wieczór Konkursów cz.1

W tej części, będzie kilka zadań.
1.QUIZ
Waszym zadaniem jest wziąć udział w quizie.Osoba, która będzie miała najwięcej procent, wygrywa 40 pb.Osoba, która będzie od razu po 1 osobie, dostaje 30 pb, kolejna 20 itd.W sumie nagrody dostaną 4 osoby.
Quiz <-- kliknij, aby przeniosło Cię do quizu
UWAGA! W quizie można wziąć udział tylko raz!
2.HISTORYJKA
Wymyśl własną, oryginalną, historyjkę.Nie może być ona za długa, ani za krótka (min. 13 zdań).W historyjce muszą grać jakąś rolę słowa: kosiarka, słoik, jajko, kasjerka, batonik, miska, drzewo, diabeł tasmański, północ oraz bateria. (nie muszą być w takiej samej kolejności)
Za najbardziej oryginalną i zabawną historyjkę, 100 pb + ubranie niespodzianka (zwyczajne, nie cenne).
Być może będą też wyróżnienia.
3.ZNAJDŹ PRZEDMIOT
Ta zabawa już kiedyś była w WK, ale dla tych co jeszcze nie wiedzą, podaję przykład :)
Znajdź rzecz, która jest powiększona (znajduje się ona w dolnym, prawym rogu), oraz otocz ją grubym, czerwonym kółkiem, zalinkuj na stronie do linkowania (np. imageshack.us) i podaj link w komentarzu.
Każda osoba za poprawne znalezienie rzeczy na jednym obrazku, 5 pb (czyli jedna osoba może dostać 20 pb) + dla najszybszej osoby, która poda wszystkie rozwiązania bezbłędnie 40 pb.
*ostatni obrazek, jest trochę trudny, więc 30pb dla pierwszej osoby, która go dobrze rozwiąże (oczywiście + 5 pb za poprawne odnalezienie, dla wszystkich, którzy dobrze zrobią).
Przykład:


 A więc do dzieła:

 * ostatni przykład, za 30 pb:
Powodzenia! :3
Za 15 minut, kolejna część :)

8 komentarzy:

 1. mam problem z zalinkowaniem :( a pliki nie chcą sie tu wkleic :(( co mam zrobic??

  OdpowiedzUsuń
 2. ^
  | ten komentarz jest dodamy przez chomiska

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Ooo... słabiutko. Bardziej ucieszyłabym się z Quizu nie o tobie, bardzo oklepanego, ale o czymś innym... ale ok.
  2. Pewnego pięknego, słonecznego dnia mojego tatę przejechała kosiarka. Po tym jego głowa wyglądała jak rozbite jajko, a moja mama, która pracowała jako kasjerka przybiegła z batonikiem jej klienta w buzi do szpitala. Nagle, ugryzł mnie diabeł tasmański, ale potem bateria w jego zadku padła. Mój wujek, uderzył motocyklem w drzewo, które ni stąd ni zowąd pojawiło się na ulicy. Niestety, mój pies dostał miskę, która wciągnęła go w miejsce, gdzie ludzie rzygali tęczą. A gdy chciałam wyżreć cały miód ze słoika niczym Kubuś Puchatek, specjalnie o północy, gdy pszczoły spały... zgadnijcie co się stało... xd
  3. http://i47.tinypic.com/24pb414.png
  (może później więcej dam)

  OdpowiedzUsuń
 4. http://i49.tinypic.com/ie358m.png
  http://i49.tinypic.com/35dci7l.png
  http://i45.tinypic.com/358ryfk.png

  MileyDiva

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonim - zalinkuj na imageshack.us i wklej tutaj link.

  OdpowiedzUsuń
 6. 1. 66% :]
  3.img694.imageshack.us/img694/4605/wegr354h2.png
  2 dodam jeżeli zdążę
  sarastar666

  OdpowiedzUsuń
 7. 2. Pewnego dnia, robiłam sobie na śniadanie jajecznicę oczywiście z jajek. Nie chciało mi się ich rozbijać, więc poszłam do ogrodu przejechać je kosiarką na baterię. Jajko rozbryzgało się na szybie wrednej sąsiadki, która jadła batoniki z miski. Na północy miasta znajdował się sklep z artykułami czyszczącymi. Pobiegłam tam i poprosiłam kasjerkę o słoik z mydłem. Opowiadałam jej o tym co się stało, a kiedy diabeł tasmański usłyszał o batonikach, powiedział, że idzie ze mną ponieważ ma ochotę na Twixa. Biegł cały czas przede mną i uderzył głową w drzewo. Nie chciało z niego zejść, więc szedł z drzewem. Sąsiadka nawet nie zauważyła jajka, ale kiedy była w łazience, szybko umyłam jej okno, a diabeł tasmański zjadł jej wszystkie batoniki.
  Zdążyłam XD
  sarastar666

  OdpowiedzUsuń