2 grudnia 2012

Oceny apartamentów

Czas w końcu zamknąć kolejkę do ocen apartamentów ze Stardoll, a więc podjęłam się tego, czego ostatnio nie lubię, czyli oceniania innych :) Na pierwszy ogień idzie apartament Polci., która zgłosiła się najdawniej:

U ciebie jest bardzo kolorowo - nie odczuwa się tej ponurej jesieni, która obecnie panuje za oknami :) Pokój ogólnie jest śliczny - wrażenie robi okno po lewej stronie i balkon - jednak obok łóżka - za dużo jest wszystkiego :) Łóżko mogłoby być większe - półka wyżej nad nim, a można by usunąć kartkę 'write me'.
Ogólnie oceniam na 5/6 

Czas na apartament tula123
Jedyne co mi się podoba w tym pokoju - to kolor ścian. W pokoju panuje wielki chaos, a rzeczy niekoniecznie do siebie pasują - proponowałabym opróżnić pokój i zacząć go projektować od początku :)
Ogólna ocena 2/6 

I na koniec - PaulaSreberko
Pokój wygląda bardzo stylowo - jednak jest w nim trochę za szaro, ale na szczęście obrazy na ścianie ożywiają klimat pokoju :) W tym pokoju brakuje mi roślin - w lewym rogu mógłby stać jakiś kwiatek, a na stole np. filiżanki z herbatą :) Za ścianą po prawej stronie - pokój wygląda jakby nie był dokończony, ale nie czepiam się, bo i tak wchodząc do apartamentu, prawą stronę przykrywa pasek boczny ze SuiteShopem, Designem itp. Ogólnie twój apartament bardzo mi się podoba, a więc 5/6 dla ciebie :)

4 komentarze:

 1. Dzięki za radę, wcześniej nie zauważyłam tego 'wszystkiego' obok łóżka.Już lecę to zmienić :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super ocena :) Zgadzam się w 100% :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W zupełności się z tobą zgadzam, ale tuli dałabym 1 :<
  sarastar666

  OdpowiedzUsuń