18 stycznia 2013

Pożegnanie...

Witajcie :)
Długo mnie nie widzieliście z postami na blogu. Stardoll nie kręci mnie już tak bardzo jak to było trzy lata temu, czy dwa. Teraz muszę wziąć się poważnie do pracy żeby dostać się do LO, o którym marzę odkąd go pierwszy raz odwiedziłam, a wszystko leży w moich rękach. Dodatkowo od września zaczęłam regularnie trenować piłkę nożną i planuję przenieść się od przyszłego roku do Bielskiego klubu żeby spełniać marzenia ^^  Owszem na SD wchodzę ale nie robię tego już z takim zapałem jak to bywało kiedyś.
Chcę podziękować Magdzie za to, że tak miło płynął czas na blogu i, że była dla mnie swego rodzaju przewodnikiem- Dziękuję :*
Wam czytelnikom, że komentowaliście moje posty i znosiliście ostatnimi czasy stylizacje z HB.

Dziękuję jeszcze raz za miło spędzony czas, a teraz pogrążam się w nauce, która mam nadzieje przyda mi się w życiu nie raz :D Jeśli ktoś miałby ochotę może mnie odwiedzać na moim blogu Just Stardoll, na którym od czasu do czasu publikuję stylizacje :)
Pozdrawiam, Kinga


7 komentarzy:

 1. Nie lubię pożegnań :( w każdym razie będzie nam Ciebie bardzo brakować :* oczywiście życzę powodzenia w dostaniu się do LO :) i to ja Tobie dziękuję za wspólną pracę i świetne stylizacje z hb :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda ,że odchodzisz . ;((
  Powodzenia !
  W99

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia, mam nadzieję, ze spełnisz marzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No cóż, szkoda :< Powodzenia!
  sarastar666

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę ci powodzenia w LO i w drużynie... Szkoda, że odchodzisz, Kinga... Powodzenia i spełnienia marzeń!

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj, jak ja takich pożegnań nie lubię ;( No cóż, życzę powodzenia w życiu i dziękuję za twoje fantastyczne stylizacje :)

  OdpowiedzUsuń