16 lutego 2013

Czas na zabawę :)

Makijaż, jak i zdjęcia do tego posta powstały już ponad miesiąc temu - jednak ciągle nie mogłam się zmotywować, by opublikować tego posta, ale ... czas najwyższy :) Oczywiście post ten chciałam zadedykować Iwonie, od której udzieliło mi się zamiłowanie do Japonii :)

Makijaż, który tworzyłam - jest zmiksowaniem japońskich stylów, dodałam też cząstkę Lady Gagi (czyli efekt powiększonych oczu - o ile się nie mylę, to w teledysku "Bad Romance" były one ukazane) ... Niektórzy mogliby się doszukać tu również inspiracji Amy Winehouse ;)

Na powiece wylądowała tona cieni - począwszy od białego, a na czarnym skończywszy.

Oczy stały się mega powiększone i bardzo nienaturalne - takie makijaże, niestety bardzo męczą oczy, a więc po zmyciu całej tapety - bez kropli nawilżających się nie obyło ;)

Na usta w stylu gejszy zużyłam bardzo dużo korektora :D Efekt wyszedł średni, bo chciałam zrobić typowe serduszko - ale cóż ... nie można mieć wszystkiego ;)

Po wyostrzeniu kolorów ... 

Przyznam szczerze, że fajnie jest się czasami tak pobawić ze swoim wizerunkiem :D To chyba mój najlepszy sposób na nudę - a w czasie ferii, niestety ciągle miałam za dużo czasu - czyli odwrotnie niż teraz :)

W każdym razie - znów szukam inspiracji, by w wolnym czasie się przemienić w "coś" :) 
Macie może jakieś propozycje?

7 komentarzy:

 1. Może inspiracja natura ... zielone kolory i jakieś wzory zrobione czarną lub brązową kredką. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, nie poznałam Cię na ostatnim zdjęciu XD
  Hmm, nie wiem... Inspiracja kotami? XD

  OdpowiedzUsuń
 3. OMG! To tyle Magda?! Nie no WOW! Inne włosy, makijaż, biżuteria i wyglądasz jak ktoś inny. Pamiętam zdjęcia z makijażem i włosami z zabawy weselnej ^^ Wtedy to miałaś włosy... Makijaż jest fajny. Może inspiracja: Gotka? Metal? Rock?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej XD
  Nie poznaję Cię xD
  To ty? xd ale makijażyk fajny :)
  Inspiracja Edwardem ze Zmierzchu XD

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastycznie! :D Cieszę się że inspirowałaś się mną, chociaż to Ty podsunęłaś mi pomysł :D Usta wyszły świetnie, szkoda że nie masz circle-lens które by powiększyły oczy i efekt byłby nieziemski :D Świetnie Ci wyszło~! Pozdrawiam~!

  OdpowiedzUsuń