9 lutego 2013

Ferie ferie + mani :D

Cześć kochani :)
Od dawna czekałam na jakąkolwiek przerwę od szkoły, od treningów i grania. Cieszę się, że są już ferie i mam czas dla siebie, rodziny i przyjaciół. I oczywiście mam coraz więcej wolnego czasu, dlatego będę pisała więcej na blogu niż dotychczas :) Bardzo się z tego cieszę :) Będę pisała zawsze, jeśli będę mieć czas :)
A Wy macie już ferie, czy właśnie się Wam skończyły? :)

A dzisiaj chciałam Wam pokazać mani, który stworzyłam. :) W sumie jak się za niego zabierałam, nie miałam pojęcia co wymyślę :p jednak stwierdziłam, że wykombinuję coś  z kawałkiem taśmy klejącej i z odrobiną wyobraźni. A o to co wyszło :
połączyłam sobie 2 różne kolory na jednym paznokciu :)
Powiem szczerze miałam chwile zwątpienia.. :) ale to chyba jak każdy :p Myślę, że udało mi się zrobić coś całkiem ładnego :) A o to jakie lakiery użyłam :
Jedne z moich ulubionych :)
Podoba się Wam? :)
Co o nim sądzicie?9 komentarzy:

 1. Ferie miałam już dawno.
  Ładnie, ale kolory się zlewają. (:

  OdpowiedzUsuń
 2. Specialnie wybrałam łagodne odcienie, które tworzą ładną całość :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super :D
  Ja tak samo :D Od wczoraj od 16:35 mam feeerie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Super :3 ale coś popękał ten lakier xd

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny pomysł na paznokcie, może sobie zrobię w innym kolorze :3 Ja ferie kończę jutro :c Ale i tak jestem z nich zadowolona, pierwszy tydzień taniec, drugi w połowie xd ♥
  sarastar666

  OdpowiedzUsuń
 6. Sama mam lakier z Rimmela i bardzo go lubię, przyjazny w aplikacji. A jeśli mogę dać radę to najpierw nałóż jednen lakier na cały paznokiec i dopiero po kilku godzinach doładnie przyklejając taśmę nałóż drugi. Dzięki temu nic się nie rozmaże :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolory mi się podobają ale są takie same i się zlewają. Może przedziel je czarną kreską.

  OdpowiedzUsuń