2 marca 2013

"Now Is Good" (2012)

Cześć :)
Wczoraj była u mnie koleżanka, więc nie miałam jak napisać recenzji...
Dzisiaj znów świetny film - ostatnio wzięło mnie na dramaty i melodramaty. Wiecie co jest najciekawsze? Uwielbiam dramaty i melodramaty, a zawsze na nich płaczę. Mama mi mówi, żebym ich nie oglądała jak się na nich wzruszam, ale ja je uwielbiam, więc kolejny melodramat! :D Za tydzień również melodramat XD
Jak już można zauważyć tytuł tego melodramatu to "Now Is Good". Film jest bardzo pozytywny. Główna bohaterka jest chora i wie, że umrze, ale się tego nie boi. Stara się spełnić wszystkie swoje marzenia przed odejściem na drugi świat... Dla fanów melodramatów, ten film jest obowiązkowy! Bez chusteczek się nie obędzie, więc przygotujcie się :D
Obsada:
Dakota Fanning - Tessa Scott 
Kaya Scodelario - Zoey 
Paddy Considine - Ojciec 
Olivia Williams - Matka 
Jeremy Irvine - Adam 
Zauważając Fanning w obsadzie, z pewnością nikt nie pomyślałby, że film jest świetny - nie miałam na myśli tego, że Fanning źle gra, ale jej gra aktorka też nie jest jakaś wybitna.
I taka ciekawostka: Kaya S. grała w teledysku Robbie'go Williams'a "Candy" :DDDDD
Opis:
Tessa jest śmiertelnie chorą na białaczkę siedemnastolatką, postanawia przeżyć szybkie dorastanie w czasie, który jej pozostał. Tworzy listę z rzeczami do zrobienia, na której znajduję się utrata dziewictwa jak i spróbowanie narkotyków i z pomocą przyjaciół wciela ją w życie. Podczas gdy jej rodzina próbuje pogodzić się ze świadomością utraty, Tessa z determinacja odkrywa nieznane życie i doświadczenia. Obejmuje to również miłość, której nie planowała, do nowego sąsiada Adama.
Informacje dodatkowe:
Film powstał na podstawie powieści Jenny Downham "Zanim Umrę".
Postać Tessy w książce ma brązowe włosy. Olivia Williams, która zagrała jej matkę, nosiła blond perukę, więc Dakota Fanning mogła zostać przy swoim naturalnym kolorze włosów.
Naomi Watts była brana pod uwagę do roli matki, jednak dostała ją Olivia Williams.
Film nie dostał żadnej nagrody, ani nie był nominowany, a szkoda.
Zdjęcia:
No, dobra, starczy już XD

Link do strony na Filmwebie.

Oglądaliście? A może macie zamiar? Jak tak, to polecam! :3

Materiały pochodzą z Filmwebu.

3 komentarze:

 1. Super recenzja! Film wydaje się ciekawy, być może obejrzę c:

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądałam film :) Super recenzja!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie fajny film ....
  świetna recenzja xd.

  OdpowiedzUsuń