18 kwietnia 2013

Pożegnanie.

Cześć :)
Jak sam tytuł wskazuje chciałabym się z Wami pożegnać... Odchodzę z bloga, bo czuję, że mój czas już minął. Nic nowego nie wnoszę, moje recenzje i tak nikomu się pewnie nie przydają... Powodów mam kilka, m.in brak czasu i chęci. Nie mam o czym pisać...
Być może kiedyś tu wrócę, kiedy będę miała ochotę i wenę, aby pisać. Przywiązałam się do tego bloga, pisałam na nim jakiś czas, więc jest duże prawdopodobieństwo, że znów się spotkamy ;)
Bardzo dziękuję Magdzie za możliwość pisania tutaj. Czułam się świetnie w roli redaktorki, teraz już niestety tego nie czuję... Mam nadzieję, że sprawdziłam się w roli redaktorki.
Trzymam kciuki za inne redaktorki i cały blog :)
Buziaki, trzymajcie się!
Ola

6 komentarzy:

 1. Boże! Najfajnieszy miał być to dzień :C Z znajomymi sobie lany czwartek zrobiliśmy ^^ 27 stopni, a tu z Czech z konkursu wróciłam, najpierw na bloga weszłam i... :c Szkoda. Poczekamy ;] Trzymam cię za słowo! Byłaś świetną redaktorką! Dzięki tobie poznałam kilka ciekawych książęk i filmów. Powodzenia w nauce :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Być może kiedyś wrócę na Stardollove5 :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojeju... No cóż... Co mam powiedzieć... życzę Ci powodzenia w realnym życiu, to szczególnie, mam nadzieję, że jeszcze wrócisz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Smutno będzie bez ciebie! Nie będę miała nowych propozycji filmów!

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze, kiedy chce coś obejrzeć wchodzę w Twoje recenzje. Będzie mi ich brakowało. Dzisiaj na przykład oglądałam ,,Keith", niesamowity film. Dzięki za współprace na blogu i czekamy na powrót :)
  Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda... życzę powodzenia w życiu realnym ! ♥

  OdpowiedzUsuń