13 września 2013

Pożegnanie

Tak już bywa, że coś się zaczyna i musi skończyć. I tak właśnie dobiegła końca moja przygoda z tym blogiem. Choć pisanie postów nigdy nie było dla mnie trudne, tak napisanie właśnie tego - pożegnalnego - zajęło mi 2 miesiące, bo od tak dawna wiedziałam już, co zamierzam dalej zrobić ... 

Miesiąc temu blog obchodził 3. rocznicę istnienia - a więc i 3 rocznicę mojego rozpoczęcia blogowania. Przez te lata w moim życiu wiele się zmieniło - tak więc w wirtualnym świecie potrzebowałam zmian. Pisanie o grze straciło dla mnie sens - jednak blogowanie zawsze było i jest moją pasją i od tego nie zamierzam uciekać!

Przy okazji, ja (Chelsea Lena) wraz z Misia031 oraz innymi redaktorkami tego bloga, chciałybyśmy serdecznie podziękować wszystkim czytelnikom za każdy przeczytany i skomentowany post. To dla nas naprawdę wiele znaczyło :)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Obecnie, rozpoczynam nowy rozdział w moim życiu pt. "Studia". Za 2 tygodnie czeka mnie przeprowadzka do mojego pierwszego, własnego mieszkania w Krakowie. Jeśli chodzi o blogosferę, to nie znikam - wszystkie moje poczynania możecie dalej śledzić na :


To tu poczytacie co obecnie słychać w moim życiu :)


5 komentarzy:

 1. Szkoda tego bloga, bardzo go lubiłam i będę o nim nadal pamiętać c; Zaglądnę na Twojego nowego bloga i powodzenia na studiach! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przykro słyszeć, że to już koniec, choć od kilku podejrzewałam taki scenariusz.
  Życzę Ci powodzenia w dalszym blogowaniu jak i na studiach ! Trzymaj się ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Przykro mi z powodu końca stardollove5, ponieważ tutaj zaczęłam blogowac, poznałam świetnych ludzi. Dziękuje wszystkim za czytanie moich postów. Szkoda, że to już koniec. Będzie mi brakowało pisania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie zamykałabym tego bloga. Ma kawał historii.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oo. No cóż, blog już od jakiegoś czasu podupadał, miałam nadzieję, że jeszcze się podniesie, ale widać, lepiej będzie, jeśli po prostu odejdziemy. Chcę bardzo podziękować za czas spędzony na tym blogu, bo pisanie na nim było dla mnie przyjemnością.
  Polcia. (ciekawe, czy ktoś mnie jeszcze pamięta XD)

  OdpowiedzUsuń