11 grudnia 2012

Czasami coś jeszcze tworzę :)

Na Stardoll bywam - rzadko, bo rzadko, ale jednak :)
Ostatnio odwiedziłam studio stylistyczne i zrobiłam jakąś prostą stylizację według uznania mojej klientki, która chciała mało dodatków i takowe kolory :)

Nie będę się rozpisywać, bo zbieram się do spania, więc mam nadzieję, że wy ocenicie - czy się wam podoba, czy nie i co byście dodały, a co tutaj nie pasuje - najlepsza wypowiedź otrzyma +50PB :)

6 komentarzy:

 1. Bardzo ładna.Nawet ilość dodatków nie psuje całości, bo gdyby było więcej, byłoby gorzej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest bardzo ładna. Kolorystyka jest wręcz idealna, chociaż dałabym trochę ciemniejszy żakiecik i buty. Dodałabym tu taki długi naszyjnik, by nie było zbyt pusto na szyi. Dziękuję za uwagę.
  Pudziana768

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi osobiście bardzo się podoba . Świetnie dobralaś kolorki i wszystko współgra . Dodatki nie gryzą się ze strojem i świetnie pasuję . Cena też nie jest straszna jak na taki strój i myślę że jest tego warta
  3siostry

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie podobają mi się kolczyki i sweterek, ale to kwestia gustu. Ogólnie to bardzo mi się podoba, nic dodać nic ująć. Ale na miejscu właścicieli konta zmieniłabym kolor skóry. Jest okropny, i źle wygląda z brązowymi kolorami w stylizacji.
  sarastar666

  OdpowiedzUsuń
 5. Stylizacja jest przecudna. Dobrze dobrane kolory, "części ciała", mówie tu o ustach :), włosy, kolczyki, sweterek, porponetka i buty są przecudne! Tanio i ładnie! Ok. 70 sd wychodzi :)

  Alinnka

  OdpowiedzUsuń