3 stycznia 2013

I'm back! + postanowienia noworoczne :)

Po dwóch tygodniach czas w końcu wrócić do domu ... Przyznam szczerze, że nie było mi łatwo wyjechać - teoretycznie mówi się, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej ... Jednak mi najlepiej jest u mojego chłopaka. Szkoła niestety nie pozwala na bezkarne jej opuszczanie, dlatego powrót do domu był nieunikniony! Teraz czekają mnie dwa tygodnie męczarni i FERIEEE! :D 

Przy okazji - bodajże 2 raz w życiu - stworzyłam kilka postanowień noworocznych :) Do tej pory, jakoś nieszczególnie coś sobie narzucałam, bo i po co?! ... Skoro większości postanowień i tak nie dotrzymujemy, a jak już to staramy się je realizować przez kilka pierwszych dni, czyli typowy słomiany zapał :) Dlatego - jak już coś postanawiam, to angażuję się w to na 100% 


Moje postanowienia:
 1. Poświęcę więcej czasu nauce do matury - od września nie zrobiłam prawie nic, dopiero w grudniu trochę się zmobilizowałam :)
 2. Ograniczę jedzenie czekolady i picie kakaa - jeszcze kilka lat temu czekolada i kakao raczej nie pojawiały się w mojej diecie, obecnie codziennie piję kakao, a czekoladę dodaję do prawie wszystkiego, co jem :)
 3. Wrócę do codziennych ćwiczeń - jeszcze pół roku temu codziennie ćwiczyłam przez 10-30 minut, a obecnie nie robię nic ... Zajmę się a6w i hula-hopem ;)
 4. Ograniczę wydatki na lakiery do paznokci i kosmetyki, których nie potrzebuję - z tym mam bardzo duży problem, bo kupuję wiele rzeczy, które mi się podobają, a później użyję ich raz i leżą w kącie aż się zmarnują :(
 5. Będę dłużej spała - to postanowienie muszę zaliczyć do przyjemnych :) Dziennie śpię po 4-5 godzin, co zdecydowanie negatywnie na mnie wpływa, dlatego dłuższe spanie wyjdzie mi na dobre :)

A wy jakie macie postanowienia? :)

6 komentarzy:

 1. Hehehe, muszę się zastosować do tej rady. Fajne masz postanowienia. Ja tam nic nie zmieniam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. P.s A kiedy będą wyniki komentatorów? Oczywiście nie brałam udziału z powodu wyjazdu, ale chcę wiedzieć od kiedy jest nowy konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nigdy nie wymyślam sobie postanowień bo i tak nie chce mi się ich spełniać, więc co się będę trudzić XD

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tak jak polcia. nie wymyślam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie mam postanowień, i tak ich nie spełniam. Jedynym jest że w tym roku szkolnym nie będę miała jedynek XD
  sarastar666

  OdpowiedzUsuń
 6. 5 postanowienie najlepsze. Też by mi się przydało

  OdpowiedzUsuń