26 lutego 2013

Ombre :)

Hejka :) Ale mam zawalony tydzień sprawdzianami, masakra :/ Dziś, pomiędzy uczeniem się do sprawdzianu z języka polskiego (romantyzm), a pisaniem referatu z wosu, przygotowałam dla Was stylizacje.

Zestawienie koszuli ombre z jeansami ombre wygląda, moim zdaniem, bardzo ciekawie :)
Do tego złotawe buty, żółta torebka i srebrna bransoletka. 
Czerwone usta modelki fajnie odznaczają się na tle całości :]

Co sądzicie o takim zestawieniu? :)

15 komentarzy:

 1. Podoba mi się, ale twarz i fryzura modelki straszna :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna stylizacja. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fryzura modelki jest przerażająca. Nie przepadam również za tego koloru butami.

  OdpowiedzUsuń
 4. Masakryczna modelka! Polecam tą co robi na niej Polcia. :D Najlepsza ta modelka... Co do stylizacji to jest świetna! Zamknąć jedno oko lub zasłonić twarz i jest git!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Masakryczna modelka! Polecam tą co robi na niej Polcia. :D Najlepsza ta modelka... Co do stylizacji to jest świetna! Zamknąć jedno oko lub zasłonić twarz i jest git!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Masakryczna modelka! Polecam tą co robi na niej Polcia. :D Najlepsza ta modelka... Co do stylizacji to jest świetna! Zamknąć jedno oko lub zasłonić twarz i jest git!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Masakryczna modelka! Polecam tą co robi na niej Polcia. :D Najlepsza ta modelka... Co do stylizacji to jest świetna! Zamknąć jedno oko lub zasłonić twarz i jest git!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Masakryczna modelka! Polecam tą co robi na niej Polcia. :D Najlepsza ta modelka... Co do stylizacji to jest świetna! Zamknąć jedno oko lub zasłonić twarz i jest git!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Masakryczna modelka! Polecam tą co robi na niej Polcia. :D Najlepsza ta modelka... Co do stylizacji to jest świetna! Zamknąć jedno oko lub zasłonić twarz i jest git!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Masakryczna modelka! Polecam tą co robi na niej Polcia. :D Najlepsza ta modelka... Co do stylizacji to jest świetna! Zamknąć jedno oko lub zasłonić twarz i jest git!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Masakryczna modelka! Polecam tą co robi na niej Polcia. :D Najlepsza ta modelka... Co do stylizacji to jest świetna! Zamknąć jedno oko lub zasłonić twarz i jest git!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Alinnka - coś z masz z internetem, bo po kilka razy się publikuje komentarz XD

  OdpowiedzUsuń
 13. Cóż, myślę, że w poście chodzi o stylizację, a nie o modelkę. Po drugie Alinnka, ja pierwsza zaczęłam robić na tej modelce co Polcia. tylko teraz zmieniłam.
  Dziękuję za pozytywy ;)

  OdpowiedzUsuń