6 kwietnia 2013

Spodziewałabym się wszystkiego, ale nie tego!

Z produktami do włosów marki Marion miałam już wiele razy do czynienia i przeważnie produkty mnie nie zachwycały, ale też złe nie były - więc taką wyrobiłam sobie o nich opinię. Poza tym alkoholowy skład trochę mnie zniechęcał - oczywiście tak było i tym razem ... Co prawda wiedziałam, że moim włosom nic złego się nie stanie, ale też nie liczyłam na jakieś cudowne działanie i ... czekała mnie niespodzianka - ale o tym już za chwilę!
MARION Termoochrona - 60 sekundowa maseczka chroniąca włosy przed działaniem wysokiej temperatury - dla każdego rodzaju włosów, szczególnie narażonych na działanie wysokiej temperatury - miałam okazję ją przetestować dzięki abc-uroda.com

Pojemność : 15 ml
Cena : 2,10 zł
Skład :
Niestety znów dużo alkoholi występujących zaraz na wstępie :(

Od producenta :

Moim zdaniem : 
Niecałe dwa tygodnie wcześniej używałam podobnej maseczki z Marion, dlatego miałam zarys tego, czego mogę się spodziewać ... Na wstępie zaskoczył mnie zapach - delikatny, podobny do migdałów :) a więc od razu mi się spodobał! Po bardzo łatwej aplikacji i zmyciu maseczki przeżyłam szok! Jednak w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) Włosy stały się bardzo miękkie i faktycznie dobrze się rozczesywały (od razu uprzedzam, że włosy myłam tym samym szamponem, co przy testowaniu wcześniejszej maseczki). W każdym razie puszenia i elektryzowania się włosów również nie było, a więc producent miał 100% rację :) Dodatkowo, nie zauważyłam również szybszego przetłuszczania się włosów, a więc to kolejny + :) Moje włosy były bardziej nawilżone, lepiej się układały i prostownica praktycznie nie była mi potrzebna - jedynie do drobnych poprawek :) Szkoda tylko, że włosy były dalej matowe. Jednak za tak niską cenę i wysoką jakość - naprawdę opłaca się kupić tą maseczkę i z pewnością, jeszcze nie raz do niej wrócę! :)

Ogólna ocena: 6/6


Ciekawi mnie, jakiej cechy brakuje wam w waszych włosach?
Moje, niestety są matowe i jedynie Biosilk potrafi je nabłyszczyć :)

3 komentarze:

 1. Mam straszne końcówki! A ciekawy ten preparat, być może wypróbuję jak taki tani.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się często przetłuszczają, choć ostatnio jakoś rzadziej :D A maseczka bardzo tania, choć trochę nie dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurczę, ale tania :O
  Muszę przetestować! :D

  OdpowiedzUsuń